Zľavy

Pravidelne vám prinášame prehľad aktuálnych akcií a zliav, ktoré skutočne stoja za to a pomôžu vám ušetriť pár € prípadne získať nejaké darčeky.

Macadamia
Zľava až do 50% na vybrané druhy vlasovej kozmetiky Macadamia a ostatné produkty z e-shopu Zahir ako napríklad laky na nechty a kozmetika SPAritual http://www.eshop.zahir.sk/akcia

Sleek
Prehľad aktuálne zľavnených produktov značky Sleek nájdete v ich e-shope v sekcii Secret Sale. Produkty vo výpredaji sú zľavnené takmer na polovicu. Momentálne sú v zľave napríklad Eye & Cheek paletky.
http://www.sleekmakeup.com/secret-sale

MUA
MUA vám vždy ponúka množstvo výrobkov za skvelé ceny a okrem toho ešte aj samé akcie. Ak chcete nakúpiť s výraznými zľavami, rozhodne si vždy prezrite aktuálnu ponuku sale shop produktov.
http://www.muastore.co.uk/index.php/sale - výpredaj momentálne neprebieha

Vianoce 2015
MUA ponúka niekoľko vianočných balíčkov, ktoré sa nie len oplatia, ale určite aj potešia. Nájdete ich tu: http://www.muastore.co.uk/christmas-gifts

DM drogeriemarkt
Ak pravidelne nakupujete v DM kozmetiku či iný tovar, rozhodne si nezabudnite pravidelne prezrieť nasledovné stránky s akciovými výrobkami:
http://www.dm-drogeriemarkt.sk/sk_homepage/servis/cenove_bonboniky/
http://www.dm-drogeriemarkt.sk/sk_homepage/servis/694902/moje-plus.html

Taktiež môžete k nákupu niektorých produktov získať darčeky, ktoré nájdete na tomto odkaze:
http://www.dm-drogeriemarkt.sk/sk_homepage/servis/bonus-k-nakupu/

Najväčším zdrojom zľavových kupónov na všetko možné nájdete pravidelne v zľavovej knižke, ktorú si na predajniach DM môžete vymeniť za nazbierané body. Knižka vychádza každé 2 mesiace a obsahuje zľavy 25% a 50% na vybrané výrobky, no zároveň aj zľavy do ďalších obchodov ako je napríklad C&A, športové predajni, obuv Soňa, nákup kufrov vo vybranej predajni, predplatné časopisov, zľavy na dovolenky...
http://www.dm-drogeriemarkt.sk/sk_homepage/active_beauty/vyhody/zlavove_knizky/

mel.sk
Ak nepoznáte e-shop mel.sk, tak sa s ním rozhodne zoznámte, najlepšie hneď teraz. Tento e-shop exkluzívne ako jediný na Slovensku ponúka produkty Essence a Catrice, ktoré bežne dostať iba v DM-kách, vybraných obchodoch Tesco a iných vybraných drogériách.
Ak vás však nebaví sliediť kedy doplnia v tej vašej drogérke stojan, aby ste si konečne mohli kúpiť to, čo ste chceli, radšej si objednajte z mel.sk
Tento obchod okrem toho, že má novinky obvykle skôr než sa objavia dokonca v bratislavských DM-kách, máva aj výpredaje tak, ako DM. Tieto výpredaje sú však o to lepšie, že nie sú limitované a produkty sú v zľave až do vypredania zásob, takže tam napríklad ešte stále nájdete za pár centov aj niektoré zo starších produktov, ktoré už dávno nie sú v bežnej ponuke v obchodoch.
http://www.mel.sk/mel/eshop/24-1-AKCIOVY-TOVAR/141-2-Akcia-Essence
http://www.mel.sk/mel/eshop/24-1-AKCIOVY-TOVAR/143-2-Akcia-Catrice
http://www.mel.sk/mel/eshop/24-1-AKCIOVY-TOVAR/241-2-Akcia-Essence-LETO-2014
http://www.mel.sk/mel/eshop/24-1-AKCIOVY-TOVAR/239-2-Akcia-Catrice-LETO-2014
http://www.mel.sk/mel/eshop/24-1-AKCIOVY-TOVAR/248-2-AKCIA-Essence-ZIMA-2015
http://www.mel.sk/mel/eshop/24-1-AKCIOVY-TOVAR/247-2-Akcia-CATRICE-ZIMA-2015

Vyskúšajte:
samoopalovacisvet-sk-486x60-anime.gif

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...