nedeľa 14. októbra 2012

Veľký prehľad – balzamy na pery


Zima sa nezadržateľne blíži, čo predznamenáva nutnosť vybaviť sa kvalitným balzamom na pery. Preto sme pre vás pripravili veľký prehľad balzamov, v ktorom sme dbali tak na odporúčanie kvalitných výrobkov ako na priaznivú cenu, keďže jeden balzam vám celú zimu zaručene nevydrží. Voňavé, farebné, trblietavé, ošetrujúce... z našej ponuky si určite vyberiete.

Kiss Care Love – Essence

4 odtiene – 01 fruit crush; 02 purple berries; 03 fruitylicious; 04 caribbean sunrise

objem 4 g

cena 1,39 €
Balzamy sme vyskúšali všetky do jedného a sú úžasné. Po pigmentoch je to druhá najlepšia vec z jesenných Essence noviniek. Sú v bežnom vysúvacom balení, krásne voňajú, dobre hydratujú a perám dodávajú pekný perleťový odlesk a jemné zafarbenie.

Ošetrujúci balzam na pery – Elf

4 odtiene – srawberry cream; vanilla cream; orange cream; blackberry cream

objem 2 g

cena 1,79 €Tieto balzamy sme zatiaľ neskúšali, no podľa popisu majú krásne vône a jemnú nenápadnú farbu. Dobre hydratujú a vďaka obsahu vitamínov a bambuckému maslu sú vhodné aj na zimné obdobie. Čítala som na ne mnoho dobrých recenzií, takže určite ich radím k produktom, ktoré stoja za skúšku.

Ošetrujúci balzam na pery Studio – Elf

6 odtieňov – clear; nude; pink; peach; rose; plum

objem 2,1 g

cena 4,49 €Ani tieto balzamy sme ešte nevyskúšali. Balzamy vďaka ochrannému faktoru SPF 15 zaručujú ochranu pred UV žiarením a tiež sú vhodné na suché a popraskané pery. Aj tieto balzamy majú dobré recenzie, takže možno časom vyskúšame.

Labello

14 druhov – všetky nájdete tu http://www.labello.sk/products

objem 4,8 g

cena cca 2,50 €Myslím, že Labello netreba nijak zvlášť predstavovať, pretože táto značka sa stala doslova synonymom balzamu na pery. Úžasné vône, dobrá hydratácia, vybrané druhy špeciálne na leto s ochrannými faktormi SPF 15 aj SPF 30, iné zase trblietavé či jemne farbiace... a tak by som mohla pokračovať ešte dlho. Labello sa jednoznačne oplatí, vyskúšali sme ich už naozaj veľa.

Dr. Balm – Miss Sporty

5 odtieňov – sweet kiss SOS; glam kiss SOS; gossip kiss SOS; heartbreaker SOS; honeymoon SOS

objem ?

cena 1,99 €Tieto balzamy v bežnom vysúvacom balení sme zatiaľ neskúšali. Balzam podľa popisu pery hydratuje, vyživuje a chráni pred vplyvmi prostredia. Balzamy veľmi nefarbia, ale zvýrazňujú prirodzenú farbu pier.

Garnier Lip Care

5 druhov – repair; protect; nourish; velvet; shine

objem 4,7 ml

cena cca 2,50 €Garnier balzamy sú vhodné skôr na problematické pery, ktoré potrebujú extra výživné látky. Majú klasické vysúvacie balenie a až na ružový Shine balzam sú všetky bezfarebné a bez trblietok. Na rozdiel od mnohých iných balzamov (až na Labello) sa každý z nich líši aj zložením. Vyskúšala som už Repair a Velvet. Zatiaľ čo Repair je vhodný hlavne na zimu, Velvet bol veľmi príjemný a vhodný na každý deň.

Balea & Balea Young

momentálnu ponuku nájdete tu http://www.dm.de/balea_home

objem 4,8 g

cena 1,50 €Balzamy značky Balea a Balea Young nájdete v DM-kách. Väčšina z nich má klasické vysúvacie balenie. Ich ponuka je častejšie obmieňaná, hlavne čo sa týka edície Young pre mladých. V ponuke nájdete aj limitované edície a špeciálne balzamy napríklad SOS balzam v tubičke. Balzamy som už dávnejšie vyskúšala a rozhodne som nemala čo vytknúť.

Vyskúšali ste už niektoré zo spomínaných balzamov? Prípadne máte obľúbené nejaké iné, ktoré sme v našom článku nespomenuli? Napíšte nám do komentárov vaše názory.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...