utorok 23. augusta 2016

Catrice Contourious LE

Na koniec leta si pre nás Catrice pripravila kontúrovaciu limitku s názvom Contourious, ktorá je venovaná čím ďalej tým populárnejšiemu kontúrovaniu tváre. Limitka Catrice Contourious je vyskladaná z dvoch paletiek s púdrovým rozjasňovačom, lícenkou a kontúrovacím púdrom, veľkého púdrového rozjasňovača, krémovej kontúrovacej paletky, krémovej rozjasňujúcej tyčinky, ceruzky na obočie, kontúrovacej ceruzky na pery 2 v 1 s leskom a kontúrovacieho štetca.


Nás z celkom bohatej ponuky najviac zaujal kontúrovací štetec, paletka v odtieni C01 Pale Perfectionist určená pre bledšie typy pleti a veľký rozjasňovač.


Catrice Contourious LE – C01 Pale Perfectionist
Táto kontúrovacia paletka je vlastne pekným kompaktným balením troch produktov, ktoré potrebujete na to, aby ste tvári dodali rozmer. Obsahuje tri práškové produkty, z ktorých každý má 4 gramy. Rozjasňovač sa krásne trblieta a má ružový sheen, čo bude dobre ladiť s tmavším staroružovým odtieňom lícenky. Kontúrovací púder aj lícenka sú úplne matné a na dotyk sú zamatovo jemné. V paletke všetky tri produkty spolu ladia, takže výsledný efekt bude určite pôsobivý.
Catrice Contourious LE – C01 Strobing Surpreme
Veľký rozjasňovač je vytvorený z dvoch odtieňov, ktoré po zmiešaní majú jemnučko ružový podtón a taktiež jemný zlato- ružový sheen. Tento rozjasňovač obsahuje svetlo odrážajúce pigmenty, ktoré pleť rozžiaria. Aj tento produkt je na dotyk zamatovo jemný a dobre sa zachytáva na štetec.Catrice Contourious LE – Contouring Brush
Štetec je hustý a vyrobený z jemných syntetických štetiniek, ktoré sú na dotyk veľmi jemné. Veľká hustota v kombinásii s krátkymi štetinkami, stlačeným okrajom a skoseným tvarom vytvára zaujímavý ta štetca, vďaka ktorému by malo byť kontúrovanie jednoduchšie a malo by pôsobiť prirodzene.


Ako s vám páči táto limitka? Vybrali ste si niečo zo zaujímavých produktov, ktoré nám Catrice prostredníctvom nej ponúka?
Viac o tejto limitke nájdete na stránkach Catrice tu: http://www.catrice.eu/sk/limitovane-kolekcie/contourious.html

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...