sobota 6. júla 2013

Úlovky z MUA

Tieto produkty z MUA kozmetiky sme si objednali už dávnejšie, no nejak sme zabudli na ich uverejnenie tu na blogu. Objednávali sme si hlavne kvôli štetcom, ktoré sa nakoniec neukázali ako také úžasné a paletkám, ktoré sú veľmi vychytené, pretože kombinácia odtieňov v nich sa až nápadne podobá na Naked a Naked 2 paletky od svetovo známej a pomerne drahej kozmetiky Urban Decay.

Štetce (sledujte označenie číslom a písmenom na rúčke štetca):
E7 Eyebrow Brush
E3 Blending Eye Shadow Brush
E2 Eyeshadow Contour Brush
E1 Eyeshadow Brush
F4 Powder Brush

Štetce na obočie E7 a na púder E4 sú celkom OK, no tie na očné tiene rozhodne neodporúčame kupovať. Sú veľmi tvrdé, takže viac zrejme ani netreba o nich písať.Undress Your Skin Highlighting Powder

Krásny, nádherný, neskutočne úžasný - tento rozjasňovač vám rozhodne odporúčame a stojí iba 3 libry!Glitter eyeliner; odtieň 1

Tento odtieň nemali na sklade keď sme si objednávali naposledy, tak teraz sme si ho museli dokúpiť, lebo linku so striebornými trblietkami sme proste museli mať!


Power Pout; odtiene Broken Hearted (ružový) a Justify (oranžový)

Kombinácia balzamu na pery a permanentnej farby, ktorá zaručí, že vám farba vydrží na perách dlhšie než pri bežných rúžoch. S týmto výrobkom sme spokojné a rozhodne môže svojou kvalitou konkurovať podobným omnoho drahším produktom od iných značiek.

Tento produkt by sa dokonca mal čoskoro objaviť v LadyBoxe ;)
Takže ak je pre vás komplikované objednávanie z UK, predplaťte si LadyBoxHore Broken Hearted, dolu Justify

Undressed Palette

Paletka 12 očných tieňov nápadne podobná paletke Naked od Urban Decay


Undress Me Too Palette

Paletka 12 očných tieňov nápadne podobná paletke Naked 2 od Urban DecayŽiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...