pondelok 7. októbra 2013

Value kits - Benefit, Physicians Formula, Simple

Asi najlepším spôsobom ako za pomerne málo peňazí vyskúšať hneď niekoľko rôznych produktov sú „value kits“. U nás skôr pomenovávané ako balíčky alebo sety produktov. Aj keď je ich výskyt v našich obchodoch dosť zriedkavý a väčšina z vás ich registruje iba pred Vianocami, rozhodne sa po nich oplatí poobzerať aj mimo predvianočný darčekový ošiaľ a tiež sa oplatí pátrať aj po setoch dekoratívnej kozmetiky.

Pravý „value kit“ sa vyznačuje tým, že obsahuje dva a viac produktov zvyčajne od rovnakej značky. Aj keď my balíčky poznáme ako set dvoch či troch plných balení, správny „value kit“ väčšinou obsahuje trial size produkty (cestovné balenia) a jeho úlohou je ponúknuť vám na vyskúšanie za cenu jedného plného produktu hneď niekoľko rôznych produktov. Druhým znakom takéhoto balíčka je jeho zvýhodnená cena, čiže hodnota menších balení produktov v ňom musí prevyšovať jeho predajnú cenu.

Aby ste získali poriadny obraz o tom, ako by mal „value kit“ vyzerať a aké cenové výhody rôzne takéto balíčky ponúkajú, na ukážku mám pre vás hneď 4 takéto sety od 3 rôznych značiek.

Benefit Go Tropi Coral lip & cheek kit*
Cena $ 28,- vs. hodnota produktov $ 33,83Balenie obsahuje:
Benefit Cha Cha Tint, 4ml
Benefit High Beam, 4 ml
Benefit Coralista, 3 g
Benefit Ultra Plush, odtieň Coralista, 6,5 ml

Benefit The Bronze of Champions bronze makeup kit*
Cena $ 32,- vs. hodnota produktov $ 53,-Balenie obsahuje:
Benefit Whatt‘s up, 2,5 g
Benefit Hoola, 3g
Benefit Longlasting Powder Shadow, odtieň Thanks a Latte, 1,2 g
Benefit Creaseles Cream Shadow, odtieň Bikini-Tini, 3,2 g
Benefit Ultra Plush, odtieň Hoola, 6,5 ml
Benefit They’re Real!, 3 g

* review oboch Benefit kitov budú už čoskoro!

Physicians Formula Mineral Wear Flawless Airbrushing kit
Cena $ 15,- vs. hodnota produktov $ 31,58


Balenie obsahuje:
Physicians Formula Airbrushing Pressed Powder, odtieň Creamy natural, 7,5 g
Physicians Formula Airbrushing Bronzer, odtieň Light bronzer, 3 g
Physicians Formula Airbrushing Blush, odtieň Natural, 3 g

Simple Face Care Starter kit
Cena $ 5,99 vs. hodnota produktov $ 10,42


Balenie obsahuje:
Simple Moisturizing Facial Wash, 50 ml
Simple Cleansing Facial Wipes, 7 ks
Simple Replenishing Rich Moisturizer, 56 ml

Bežné sú aj sady lakov na nechty a to plných aj menších veľkostí. Sady lakov na nechty majú tiež väčšinou nejakú tému a sú uvádzané ako extra doplnenie bežného sortimentu značky, takéto tematické sady vydáva napríklad Essie alebo O.P.I.

Čo sa Slovenska týka, naozaj som sa snažila, no prišla som iba na jednu značku, kde sa dajú kúpiť balíčky produktov, ktoré nie sú iba tak hocijako pospájané dokopy tetou predavačkou v miestnej drogérii. Táto značka je na trhoch po celom svete a je to ELF!

Okrem „beauty books“, ktoré sú tiež jedným typom „value kits“ ponúka aj balíčky dekoratívnej kozmetiky a lakov na nechty. V USA sú túto jeseň opäť v kurze zlé postavy z Disney rozprávok http://www.eyeslipsface.com/disney_villains.asp. U nás žiaľ dostať iba základné sety z bežnej ponuky: http://www.elf-kozmetika.eu/sk/elf-essential-beauty-book-eye-sets_252-p.html a http://www.elf-kozmetika.eu/sk/elf-essential-laky-na-nechty--cube-14_253-p.html

My sme si už dávnejšie kúpili od ELF tento set s dvoma tieňmi a podkladovou bázou: http://nightowlsdaily.blogspot.com/2013/01/ulovky-z-elf-kozmetiky.html


Na tento článok som sa chystala už pár dní, tak verím, že ste sa z neho dozvedeli niečo nové a zaujímavé.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...