pondelok 14. apríla 2014

eBay haul 2

Tie obálky z Číny a Kórei, na ktoré poštár nedôverčivo pozerá keď ich strká do schránky, nám v poslednom čase chodili nejak často. Opäť sme na e-bayi našli kopu životne dôležitých vecí, ktoré musíme mať a vyskúšať. 

V našej prvej eBay haul, ktorú nájdete tu http://nightowlsdaily.blogspot.sk/ebay-haul-1.html sme vám ukázali niekoľko ozdobných vecí na nechty a pár vzoriek kozmetiky. Tá dnešná obsahuje väčšinou kozmetiku, ale na koniec aj set na nail art.


Skin79 Hot Pink BB Cream - 3 vzorky

Skin79 Orange BB Cream - 3 vzorky

 Skin Food BB Cream - vzorka zadarmo
Holika Holika Collagen - vzorka zadarmo

- vzorky značky Skin79 sme si objednali od rovnakého predajcu a k nákupu sme dostali aj dve ďalšie vzorky zadarmo, v tej Číne je proste radosť nakupovať, hlavne keď vám posielajú ešte aj vzorky najrôznejšej kozmetiky zadarmo


Etude House Scrub Massage Bubble Rice - 2 ks
Etude House Scrub Massage Cream Pomegranate - 2 ks
- toto by mali byť scruby, takže sme veeeľmi zvedavé! Je ich viac druhov, my sme si zatiaľ objednali krémový s granátovým jablkom a bublinkový s ryžou. K tomuto nákupu vzorky nepribalili.


Holika Holika Juicy Mask Sheet Blueberry - 1 ks
Holika Holika Juicy Mask Sheet Pomegranate - 1 ks
- týmto pláteným maskám sme nevedeli odolať, majú veľmi pekný obal a ani značka nie je neznáma, takže musia byť dobré! Zatiaľ sme si na vyskúšanie objednali dve a to čučoriedkovú a granátové jablko. K tomuto nákupu sme dostali aj kooopu vzoriek, ktoré nájdete na obrázku nižšie.


Tony Moly BCDATION (BB + CC + Foundation) - 1vzorka
Tony Moly I'm Real Tea Tree Sebum & Pore Lotion - 1 vzorka
Tony Moly Luminous Goddess Aura Beam - 1 vzorka
Etude House Nymph Aura Volumer - 1 vzorka
Lioele Dollish BB Cream - 1 vzorka
Lioele BB Cream - 1 vzorka
Beauty for you ryžové papieriky - 1 balenie


20 dielna sada na nail art
http://www.ebay.com/itm/291025627951
- po takejto sade sme túžili už dávno a táto ešte navyše obsahovala aj nástroje na bodky v rôznych veľkostiach

Paličky z pomarančového dreva - 20 ks
http://www.ebay.com/itm/161204677807
- fotku mi asi ukradol škriatok, ale tieto paličky sa za dolár naozaj oplatia, veď tie od Essence kde máte 3 ks stoja skoro 2,- €

A aké sú vaše skúsenosti s objednávaním z eBay? Tiež ste tam našli podobné skvosty za pár dolárov ako my? Dajte nám vedieť ak máte nejakých obľúbených predajcov alebo výrobky, ktoré si pravidelne objednávate.

Kľudne nám píšte aj ak máte nejaké otázky ohľadom objednávania z eBay, rady vám odpovieme a poradíme.

4 komentáre:

 1. Fuuha tak toto sú super vecičky! Najviac ma zaujala ta sada na nechty :) z Ebay som ešte neobjednavala a aj keď sa tam da zohnať super veci, stále som voči tomu nedoverčivá.


  http://beautyandfashiontipsbynicol.blogspot.sk/?m=1

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Nám zatiaľ prišlo všetko, nikdy neobjednávame nič za veľké sumy a vždy hľadáme veci kde je poštovné zadarmo, potom by nás ten dolár, dva či tri nemrzeli, keby to aj neprišlo. Ale doteraz, musím si zaklopať, všetko skôr či neskôr dorazilo.

   Odstrániť
 2. kočky nemohli by ste dat podrobny navod aj s obrazkami viete pre blbe ze ako sa zaregistrovat na pay pal nasledne ebay ? a postup napriklad nejakeho fiktivneho nakupu bola by som vam vdacna :)
  Ela

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Vďaka za tip, rady na tom popracujeme a spravíme návod ako na paypal aj ebay.

   Odstrániť

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...