sobota 12. apríla 2014

Krémikománia

Nenazvali by sme to úplnou závislosťou, no rozhodne máme rady voňavé krémiky na ruky. Momentálne ich máme viac než dosť, sú rôznych značiek a hlavne vôní. Preto sme sa rozhodli spraviť prehľad všetkých krémikov, ktoré sa nám momentálne povaľujú kade tade po stoloch, poličkách, kabelkách...

Pri krémikoch väčšinou nijako zvlášť nehľadíme na vlastnosti. Často vyberáme iba podľa vôní, no čo rady nemáme je, keď sú príliš mastné a na rukách zanechávajú povlak. Nasledujúca zbierka tých najrôznejších značiek a „príchutí“ je takým malým nahliadnutím na to, čo máme rady. Mnoho z týchto krémikov je už z časti, z polovice alebo skoro minutých, takže časom ich uvidíte aj v empties príspevkoch a niektoré ste tam dokonca už aj videli.


Bath & Body Works Sweet Cinnamon Pumpkin, 59 ml
Bath & Body Works Fresh Sparkling Snow, 59 ml

Krémiky s tou najomamnejšou vôňou aké sme kedy mali sú rozhodne od Bath & Body Works, ich produkty voňajú nadpozemsky, inak ako všetko ostatné čo sme kedy ovoňali. Obsahujú bambucké maslo, vitamín E a síce nepatria medzi superkozmetiku bez parabénov a iných nedobrých látok, ale Bath & Body Works netestuje na zvieratkách!


Essence 24h Hand Protection Balm Gingerbread Chai Latte, 75 ml
Essence 24h Hand Protection Balm Apple Cinnamon Punch, 75 ml
Essence 24h Hand Protection Balm Caramel Hot Chocolate, 75 ml

Tieto krémiky sú ešte z  vianočnej limitky 2012, no keďže sme mali z každého po dva kusy, tak nám ešte po jednom zostalo, aj keď jeden sa už medzičasom objavil v empties a ďalšie dva sú už tiež z polovice minuté. Krémiky obsahujú bambucké maslo a kokosový olej vďaka čomu udržiavajú vaše ruky hydratované až po dobu 24 hodín.


Essence 24h Hand Protection Balm Banana Dark Chocolate, 100 ml
Essence 24h Hand Protection Balm Strawberry Dark Chocolate, 100 ml
Essence 24h Hand Protection Balm Kiwi Dark Chocolate, 100 ml

Tieto krémiky sú pre zmenu z vianočnej limitky 2013. Oproti tým predošlým majú po novom väčší objem. Zloženie sa nijako nezmenilo, aj táto rada obsahuje bambucké maslo a kokosový olej. Čo však stojí za povšimnutie je krásna čokoládovo-ovocná vôňa, náš najobľúbenejší je banánový.


Essence of Beauty Citrus Coconut Body and Hand Cream, 25,5 g
Essence of Beauty Secret Woods Body and Hand Cream, 25,5 g

Tieto dve cestovné balenia krémikov mám ešte z USA. Značka nie je nijak prestížna, je bežná drogérková, no dosť ma zaujala. Tieto krémiky sú bez parabénov a farbív a obsahujú samé dobré veci. Ich ultra-bohaté zloženie obsahuje kombináciu zjemňujúceho slnečnicového a avokádového oleja, ošetrujúce výťažky zo semien mučenky a olej z ryžových otrúb.


Lambre Hand Cream, 50 ml

Tento krémik máme z LadyBoxu, je to hydroaktívny krém s obsahom aloe vera a D-pantenolu.

Marks & Spencer Floral Collection Lavender Moisturising Hand & Nail Cream, 100 ml

Toto bol darček, krémik má príjemnú jemnú levanduľovú vôňu a vyvážené pH. Pokožku rúk zjemňuje, hydratuje a vyživuje.


Figs & Rouge Hand Cream Mocha Orange, 30 ml

Krémik od populárnej britskej značky s antioxidantami a kakaovým maslom sa stará o ruky, nechty aj nechtovú kožičku. Krémik v cestovnom balení máme z krabičky BioBeauty.

Kiss My Face Hand Créme Grapefruit & Bergamot, 22 ml

Aj tento krémik máme z krabičky, konkrétne opäť z LadyBoxu. Krémik je z rady prírodnej kozmetiky, obsahuje jojobový a slnečnicový olej, tropické maslo a výťažky z byliniek.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...